Krajský pohár JmKFS

Krajský pohár JmKFS, 2. kolo

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.  
05.09.2018 17:00 SK Sokol Lipovec (40) SK Olympia Ráječko (6) 2 : 2 (1 : 0) (PK 4:3) Lipovec    
19.09.2018  16:30 SK Měnín (56) SK Krumvíř (8) 3 : 4 (3 :1) Měnín Krajský přebor skupina A Zápis z utkání
05.09.2018 17:00 FK Baník Ratíškovice (24) FK Mutěnice (9) 1 : 3 (1 : 2) Ratíškovice    
05.09.2018 17:00 TJ TATRAN Rousínov (15) FC Sparta Brno (4) 4 : 1 (3 : 1) Rousínov    
05.09.2018 17:00 FK Zbraslav (19) FK SK Bosonohy (2) 1 : 1 (1 : 1) (PK 7:8) Zbraslav    
12.09.2018 16:30 TJ START Brno (3) FC Svratka Brno (14) 4 : 1 (2 : 0) Loosova    
10.11.2018 14:00 FK Znojmo (52) FC Moravský Krumlov (11) -- : -- Oblekovice Původní termín: 19.09.2018 17:00  
03.11.2018 14:00 SK Moravská Slavia-fotbal (10) TJ Tatran Bohunice (16) 2 : 2 (0 : 0) (PK 2:3) Vojtova    

Krajský pohár JmKFS, 1. kolo

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pznámka  
01.08.2018 18:00 SK Rakvice (23) TJ Tatran Bohunice (16) 1 : 4 (1 : 2) Rakvice 1    
04.08.2018 17:00 FK Valtice (48) SK Moravská Slavia-fotbal (10) 2 : 4 (0 : 3) Valtice 1    
05.08.2018 17:00 TJ Velké Bílovice (49) FC Sparta Brno (4) 0 : 6 (0 : 1) Velké Bílovice 1    
05.08.2018 17:00 FC Veselí n. Moravou (30) TJ TATRAN Rousínov (15) 1 : 2 (1 : 0) Veselí n.Moravou    
05.08.2018 17:00 FK Zbraslav (19) AFK Tišnov (1) 3 : 0 (1 : 0) Zbraslav    
05.08.2018 17:00 TJ Viktoria Želešice (53) FK SK Bosonohy (2) 1 : 4 (1 : 3) Želešice    
05.08.2018 17:00 FK Baník Ratíškovice (24) SK Vojkovice (13) 3 : 2 (3 : 1) Ratíškovice    
05.08.2018 17:00 TJ Jiskra Strážnice (44) FK Mutěnice (9) 0 : 2 (0 : 0) Strážnice    
05.08.2018 17:00 SK Tatran Šatov (46) FC Moravský Krumlov (11) 1 : 2 (0 : 1) Šatov    
05.08.2018 17:00 TATRAN Kohoutovice (37) FC Svratka Brno (14) 0 : 5 (0 : 2) Bělohorská    
05.08.2018 17:00 FK Baník Dubňany (18) SK Krumvíř (8) 3 : 5 (0 : 3) Dubňany    
05.08.2018 17:00 SK Sokol Lipovec (40) FC Boskovice (5) 2 : 1 (1 : 0) Lipovec    
14.08.2018 18:00 SK Měnín (56) FC Kuřim (7) 2 : 2 (1 : 1)
PK 3 : 1
Měnín Krajský přebor skupina A Zápis z utkání
05.08.2018 17:00 FK Znojmo (52) FC Ivančice (12) 4 : 1 (2 : 1) Oblekovice    
05.08.2018 17:00 FK Pačlavice-Dětkovice (32) SK Olympia Ráječko (6) 1 : 8 (1 : 4) Pačlavice    
05.08.2018 17:00 FK Rájec-Jestřebí (54) TJ START Brno (3) 1 : 2 (1 : 1) Rájec-Jestřebí    

Krajský pohár JmKFS, 2. předkolo

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.07.2018 10:30 RAFK (22) SK Rakvice (23) 1 : 3 Rajhrad    
29.07.2018 17:00 TJ Jiskra Strážnice (44) TJ Kordárna Velká nad Veličkou (29) 3 : 2 Strážnice    
29.07.2018 17:00 TJ Baník Šardice (45) FC Veselí n. Moravou (30) 0 : 8 Šardice    
29.07.2018 17:00 SK Tatran Šatov (46) TJ Sokol Novosedly (21) 5 : 1 Šatov    
29.07.2018 17:00 SK Újezd u Brna (47) SK Měnín (56) 2 : 2 (PK 4:5) Újezd u Brna 1. B třída skupina B Zápis z utkání
29.07.2018 17:00 TJ Velké Bílovice (49) TJ Slavoj Rohatec (25) 2 : 2 (PK 5:4) Velké Bílovice 1    
29.07.2018 17:00 FC Veverská Bítýška (51) FK Zbraslav (19) 2 : 4 Vev. Bitýška    
29.07.2018 17:00 TJ Viktoria Želešice (53) SK Šlapanice (28) 2 : 2 (PK 3:2) Želešice    
29.07.2018 17:00 FC Slovan Brno (27) TATRAN Kohoutovice (37) 1 : 1 (PK 3:4) Bělohorská změna pořadatelství  
29.07.2018 17:00 FK Blatnice pod Sv. Antonínkem (34) FK Baník Dubňany (18) 0 : 2 Blatnice    
29.07.2018 17:00 SK Kozojídky (38) FK Baník Ratíškovice (24) 0 : 4 Kozojídky    
29.07.2018 17:00 SK Sokol Lipovec (40) TJ Vilémovice (50) 2 : 0 Lipovec    
29.07.2018 17:00 FK Znojmo (52) TJ Sokol Přímětice (33) 3 : 2 Oblekovice    
29.07.2018 17:00 FK Pačlavice-Dětkovice (32) FC Bučovice (17) 3 : 1 Pačlavice    
29.07.2018 17:00 TJ Přibice (43) FK Valtice (48) 2 : 4 Přibice    
29.07.2018 17:00 FK Rájec-Jestřebí (54) SK Slatina (26) 1 : 0 Rájec-Jestřebí    

Krajský pohár JmKFS, 1. předkolo

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
25.07.2018 17:30 SK Agro Vnorovy (57) TJ Jiskra Strážnice (44) 0 : 2 Vnorovy    
25.07.2018 17:30 SK Sokol Lipovec (40) TJ Sokol Bořitov (58) 3 : 0
K
Lipovec    
25.07.2018 17:30 TJ Sokol Brankovice (55) FK Pačlavice-Dětkovice (32) 0 : 6 Brankovice    
25.07.2018 17:30 FC Slovan Brno (27) FKD (35) 3 : 1 Bělohorská    
25.07.2018 17:30 TJ Horní Kounice (36) TJ Sokol Přímětice (33) 0 : 2 Horní Kounice    
25.07.2018 17:30 SK Měnín (56) 1.FK Družstevník Nikolčice (42) 5 : 2 Měnín 1. B třída skupina C Zápis z utkání
25.07.2018 17:30 TJ Přibice (43) FC Pálava Mikulov (41) 3 : 2 Přibice    
25.07.2018 17:30 TJ Baník Šardice (45) FC Kyjov (20) 1 : 1
(PK 4:1)
Šardice    
25.07.2018 17:30 TJ Velké Bílovice (49) FK Milotice (31) 4 : 1 Velké Bílovice 1    
25.07.2018 17:30 TJ Viktoria Želešice (53) SK Křenovice (39) 3 : 1 Želešice